• Więcej informacji kontaktowych

Książka telefoniczna

Książka telefoniczna Ośrodka Pomocy Społecznej w Prudniku

 

 
Numer wewnętrzny Imię i nazwisko                          adres email dział
  Ewa Pawlinów e.pawlinow@opsprudnik.pl Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej
200 Aleksandra Grzech a.grzech@opsprudnik.pl Kadry / Sekretariat
222, 223, 224     Księgowość Ośrodka Pomocy Społecznej
226 Jolanta Mosiek j.mosiek@opsprudnik.pl Kierownik Działu Usług Opiekuńczych
227 Krzysztof Grzybowski k.grzybowski@opsprudnik.pl Informatyk
205 Bernadeta Bednarczuk b.bednarczuk@opsprudnik.pl Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Dodatków Mieszkaniowych
206 Małgorzata Skowrońska m.skowronska@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
207 Danuta Grochalska d.grochalska@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
208 Stanisława Kroczyńska s.kroczynska@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
209 Wioletta Salomon w.salomon@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
211 Irena Klimisz i.klimisz@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
212 Iwona Szott i.szott@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
213 Anna Brylak a.brylak@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
214 Adriana Kownacka - Siarka a.siarka@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
215 Marta Suszek m.suszek@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
216 Magdalena Cwynar m.cwynar@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
217 Sylwia Zając s.zajac@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
218 Anita Malska a.malska@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
219 Daniel Purzycki d.purzycki@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
220 Magdalena Niżyńska m.nizynska@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
221 Agnieszka Kuboń - Wojnar a.wojnar@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
225 Magdalena Makowska m.makowska@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
230 Agnieszka Mazur a.mazur@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
231 Klaudia Pabian k.pabian@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
201 Aneta Pikuła a.pikula@opsprudnik.pl Dodatki mieszkaniowe /Dodatki Energetyczne / Stypendia
202 Anna Surmiak a.surmiak@opsprudnik.pl Asystent rodziny
203 Katarzyna Kulczycka k.kulczycka@opsprudnik.pl Asystent rodziny
204 Justyna Reszyńska j.reszynska@opsprudnik.pl Asystent rodziny

 

Logo

ul. Traugutta 10,
48-200 Prudnik
Telefon: +48 77 406 70 38-39
E-mail: ops@opsprudnik.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00

Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 10:00 oraz 13:30 - 15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone dla OPS Prudnik - 2020.

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje