• Więcej informacji kontaktowych

Książka telefoniczna

Książka telefoniczna Ośrodka Pomocy Społecznej w Prudniku

Tel. (77) 406 70 38


 
Numer wewnętrzny Imię i nazwisko                          Adres email Dział
205 Bernadeta Bednarczuk  b.bednarczuk@opsprudnik.pl Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej
228 Mateusz Palimąka m.palimaka@opsprudnik.pl Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej
204   ops@opsprudnik.pl Sekretariat 
233 Aleksandra Dyczka a.grzech@opsprudnik.pl Kadry
222, 223, 224     Księgowość Ośrodka Pomocy Społecznej
226 Jolanta Mosiek j.mosiek@opsprudnik.pl Kierownik Działu Usług
227 Krzysztof Grzybowski k.grzybowski@opsprudnik.pl Informatyk
206 Małgorzata Skowrońska m.skowronska@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
207 Danuta Grochalska d.grochalska@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
210 Beata Kowalczyk b.kowalczyk@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
211 Wioletta Salomon w.salomon@opsprudnik.pl Świadczenia rodzinne
201 Magdalena Cwynar m.cwynar@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
212 Iwona Szott i.szott@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
213 Anna Brylak a.brylak@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
214 Adriana Kownacka - Siarka a.siarka@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
215 Marta Suszek m.suszek@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
216 Monika Pokornicka m.pokornicka@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
217 Sylwia Zając s.zajac@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
218 Anita Malska a.malska@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
219 Daniel Purzycki d.purzycki@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
220 Magdalena Niżyńska m.nizynska@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
221 Agnieszka Kuboń - Wojnar a.wojnar@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
225 Magdalena Makowska m.makowska@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
230 Agnieszka Mazur a.mazur@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
231 Katarzyna Kulczycka k.kulczycka@opsprudnik.pl Pracownik socjalny
202 Anna Surmiak a.surmiak@opsprudnik.pl Asystent rodziny
203 Justyna Reszyńska j.reszynska@opsprudnik.pl Asystent rodziny
  Klaudia Wistuba-Pabian k.pabian@opsprudnik.pl Asystent rodziny
tel. 666-377-037 Agata Toman iod@opsprudnik.pl Inspektor Ochrony Danych

 

Logo

ul. Traugutta 10,
48-200 Prudnik
Telefon: +48 77 406 70 38-39
E-mail: ops@opsprudnik.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00

Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 10:00 oraz 13:30 - 15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone dla OPS Prudnik - 2024.

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje